Přihlášení
Ztratili jste heslo?

AZ TECHNIKA PARTNER PROFESIONÁLŮ +420 491 114 383, +420 734 644 335 info@aztechnika.cz

AZ technika > Top

Úklid zahrady po zimě

18.03.2021
Zima umožní zahrádkářům na chvíli polevit v úsilí o nádhernou zahradu. Sníh na chvíli schová nějaké nedostatky v zahradě, ale po jeho zmizení nás zahrada vybídne k úklidu a k přípravě na další sezónu.

Zima umožní zahrádkářům na chvíli polevit v úsilí o nádhernou zahradu. Sníh na chvíli schová nějaké nedostatky v zahradě, ale po jeho zmizení nás zahrada vybídne k úklidu a k přípravě na další sezónu. Samozřejmě můžete použít hrábě, košťata, zahradní kolečka. Ale my vám nabízíme i další elektrické a benzínové pomocníky.

Pokud jste nestihli na podzim uklidit listí ze stromů, můžete použít skvělé vysavače listí, fukary. Uklizené listí pak budete mít opravdu během chvilky a bez velké námahy.

Aby dlažba na terase i jinde v zahradě vypadala jako nová, můžete použít ruční nářadí a vyčistit ji. My vám nabízíme také různé elektrické i benzínové čističe dlažby, různé druhy kartáčů pro kamenné i dřevěné podlahy, aby si vybral opravdu každý. Můžete vyzkoušet i bio vypalovač plevele, kypřiče půdy, aniž by vaše zahrada trpěla ekologicky.

Při úklidu v zahradě využijete i tlakové myčky, s nimiž vyčistíte i starší nečistoty. Jejich použití zvládne opravdu každý. Jako pomocníky si je oblíbíte a zjistíte, že mají široké použití na zahradě, v dílně i v garáži. Tlakové myčky nabízíme opět v mnoha variantách. Základní dělení je podle typu motoru. Nejvýkonnější tlakové myčky jsou motorové. Nejste odkázáni na zdroj elektrické energie a určitě Vás překvapí svým výkonem. Nejčastěji se ale prodávají elektrické tlakové myčky. Dokáží být spolehlivým pomocníkem a poradí si s většinou požadavků na jarní úklid zahrady. Zahradní nábytek, bazén, terasu, chodníčky. To vše a spoustu dalších věcí spolehlivě omyjete s pomocí elektrické tlakové myčky. Odlišnosti jsou především ve výsledném tlaku a nabídce příslušenství. Rozhodně je ale z čeho u nás vybírat.

Posledním typem jsou akumulátorové tlakové myčky. Pohon z baterií se již dostal i k tlakovým myčkám. I tento typ tlakových myček Vám spolehlivě umyje vše potřebné, včetně auta, kola apod. Výběr je už jen a jen na Vás.

Proto si prohlédněte naše webové stránky s širokou nabídkou zařízení pro jarní práce a úklid na zahradě. Samozřejmě pro Vás nabídku stále rozšiřujeme i o nové technologie a postupy. Testujeme pro Vás námi nabízené stroje, abychom Vám mohli poskytnout ty nejlepší informace a zkušenosti přímo z praxe. Budeme rádi, pokud se i Vy s námi podělíte o Vaše zkušenosti z práce se stroji a vybavením, které jste u nás zakoupili. Vašich recenzí a zkušeností si velice vážíme a předem děkujeme.

S námi budete mít zahradu rychle uklizenou a budete si ji užívat hned s prvním jarním sluníčkem v plné kráse.

Zobrazit všechny články

Porovnání výrobků

Porovnat

Zasílat novinky

Zobrazit starší letáky

Chcete od nás dostávat novinky a akční nabídky? Pak neváhejte zaregistrovat Vaši e-mailovou adresu a potvrdit.

Informace o zpracování osobních údajů (GDPR).

Odhlášení z odběru

Kontakt

AZTechnika.cz
CS Technika s.r.o.

Krkonošská 2912
544 01, Dvůr Králové nad Labem

Telefon: +420 491 114 383
Mobil: +420 734 644 335
E-mail: info@aztechnika.cz
Web: www.aztechnika.cz

Výhody nákupu u nás

Patříme mezi největší prodejce zahradní techniky.

Máme vlastní bohaté zkušenosti s prodávanými výrobky.

Kvalitní zázemí a tým vyškolených pracovníků.

Možnost vrácení zboží do 14 dnů samozřejmostí.

Doprava 
zdarma nad 1000 Kč!
(s vyjímkou kategorie Dětská hřiště
a produkty se speciální dopravou)

 

Naposledy prohlížené zboží

Nemáte doposud žádné navštívené produkty.