Přihlášení
Ztratili jste heslo?

AZ TECHNIKA PARTNER PROFESIONÁLŮ +420 491 114 383, +420 734 644 335 info@aztechnika.cz

AZ technika > Top

Stříhání keřů na zahradě

18.03.2021
Naše zahrady zdobí nejen krásné stromy ale i různé keře. Dělají nám radost po celý rok nejen svými květy, různým zbarvením i velikostí. Je ale důležité se o ně také správně starat.

Naše zahrady zdobí nejen krásné stromy ale i různé keře. Dělají nám radost po celý rok nejen svými květy, různým zbarvením i velikostí. Je ale důležité se o ně také správně starat. Kromě hnojení je nezbytné i jejich stříhání. Aby vaše keře byly celoročně krásně zbarvené a plné květu, je potřeba je hnojit, nebo přinejmenším přihnojovat během celého roku. Nezapomínejte na vhodná hnojiva právě pro vaše keře, zvolte správnou kombinaci hnojiv a jejich koncentraci.

Keře rostou celou sezónu a můžete je nechat růst volně, nebo je podle svých představ stříhat a tvořit si tak zahradu podle svých představ. Při stříhání potřebuje každý keř jinou péči, stříhání v jiném měsíci. Když už se pro jejich úpravu rozhodnete, máte v současnosti obrovské množství možností využití mnoha různých nástrojů a nářadí určených pro stříhání keřů.

Někdo dá přednost ručnímu nářadí, jako jsou klasické nůžky pro zástřih, které jsou lehké, praktické a vždy mohou být po ruce. Jiní mohou volit mezi elektrickými a motorovými plotostřihy, navíc si můžete vybrat z řady různých značek. Plotostřihy vám usnadní starání o váš živý plot i keře, snadno je budete udržovat, sestřihávat a pečovat o ně.

A co s ostříhanými větvemi a větévkami? Už je nemusíte pálit, můžete je i dál skvěle využít ve vaší zahradě. Stačí je nadrtit a vzniklou drť použít na chodníčky, na skalky, nebo jako hnojivo do kompostu. Prohlédněte si naši nabídku drtičů, jsou to skvělí pomocníci do všech zahrad, uklidí vzniklý nepořádek a ještě můžete vzniklou drť perfektně využít. Drtiče si můžete objednat elektrické nebo benzinové, stačí se jen podívat na naše webové stránky. A když si nebudete vědět rady, naši odborníci vám vždy rádi poradí. Připravte se již nyní na jarní péči o vaši zahradu, prohlédněte si v klidu naše webové stránky a objednávejte zahradní pomůcky, nářadí a nástroje, abyste si péči o zahradu opravdu užili.

A naše rada na závěr. Stále více zákazníků si vybírá AKU zahradní techniku. Tento moderní způsob pohonu zahradních strojů a zařízení má své velké výhody. Především nejste odkázáni na zdroj el. energie a přívodní šňůra se Vám neplete při práci. Samozřejmě si s AKU technikou i výrazně zvýšíte rádius pohybu po zahradě a odpadá tolik nepříjemná otázka, jestli Vám ke konkrétnímu keři bude stačit délka přívodní šňůry. Další výraznou výhodou je tichý chod. V porovnání se nářadím, které pohání spalovací motor, je tato výhoda opravdu veliká. Pokud tedy bydlíte ve vilové čtvrti a se sousedy jste k sobě ohleduplní, tak volba AKU techniky nabízí velice dobré řešení. Navíc se nechá vybírat vždy ze skupiny nářadí, které lze pohánět na jednu AKU baterii. Tím výrazně ušetříte. Investice do baterie a nabíječky je mnohdy více než polovina kupní ceny. A pokud si vhodně zvolíte svůj vlastní AKU program, získáte skupiny strojů, které lze pohánět jen jednou baterií.

Zobrazit všechny články

Porovnání výrobků

Porovnat

Zasílat novinky

Zobrazit starší letáky

Chcete od nás dostávat novinky a akční nabídky? Pak neváhejte zaregistrovat Vaši e-mailovou adresu a potvrdit.

Informace o zpracování osobních údajů (GDPR).

Odhlášení z odběru

Kontakt

AZTechnika.cz
CS Technika s.r.o.

Krkonošská 2912
544 01, Dvůr Králové nad Labem

Telefon: +420 491 114 383
Mobil: +420 734 644 335
E-mail: info@aztechnika.cz
Web: www.aztechnika.cz

Výhody nákupu u nás

Patříme mezi největší prodejce zahradní techniky.

Máme vlastní bohaté zkušenosti s prodávanými výrobky.

Kvalitní zázemí a tým vyškolených pracovníků.

Možnost vrácení zboží do 14 dnů samozřejmostí.

Doprava 
zdarma nad 2000 Kč!
(s vyjímkou kategorie Dětská hřiště
a produkty se speciální dopravou)

 

Naposledy prohlížené zboží

Nemáte doposud žádné navštívené produkty.