Přihlášení
Ztratili jste heslo?

AZ TECHNIKA PARTNER PROFESIONÁLŮ +420 491 114 383, +420 734 644 335 info@aztechnika.cz

AZ technika > Top

Sněhové frézy

23.10.2021
Úklid sněhu z cest, výjezdů, chodníků, dvorků a dalších prostor již pro vás nebude dřinou. Sněhové frézy nabízíme v mnoha variantách provedení.

Sněhové frézy

Také vás vždy překvapí nově napadaný sníh? Nestíháte sníh vyhrnovat? Bolí vás záda a vlastně celý člověk po úklidu sněhu? Usnadněte si tuto práci využitím sněhových fréz.

Sněhové frézy se dnes již díky své dostupnosti staly běžným vybavením většiny majitelů domů, chat a chalup. Pokud nás zima obdaří vydatnou nadílkou sněhu, jsou z nich pomocníci k nezaplacení. Rychlost, jakou jste schopni vyhrnout sníh z vjezdu pro auto, chodníku nebo prostoru zahrady je neuvěřitelná. Poradí si i s velkým přídělem sněhu. Je jen na Vás, jak velký prostor k úklidu máte a podle toho je vhodné volit i odpovídající výkon a záběr sněhové frézy. A pokud stále ještě nevěříte, že letos bude sněhu tolik, že se nákup sněhové frézy vyplatí, tak klasické sněhové hrablo u nás samozřejmě také najdete. Ale…

Takže pokud už nechcete brát vyhrnování sněhu jako náhradu za posilovací cvičení, máme pro vás v nabídce sněhové frézy různých značek, velikostí, výkonností a s různou šíří záběru. Úklid sněhu z cest, výjezdů, chodníků, dvorků a dalších prostor již pro vás nebude dřinou. Sněhové frézy nabízíme elektrické a benzínové, jednostupňové a dvoustupňové. A jako bonus od nás máte dopravu zdarma až k vám domů.

Samozřejmě víme, že vybrat si ze široké nabídky tu správnou frézu není vůbec jednoduché. Od toho jsme tady my, abychom Vám s výběrem pomohli. Stačí nás kontaktovat emailem, telefonicky nebo si přijet vybrat přímo do naší prodejny. Rádi Vám vše vysvětlíme, ukážeme a předáme frézu připravenou k práci.

Pro správné fungování sněhových fréz je potřeba se o ně správně starat. Nabízíme Vám spolehlivý záruční i pozáruční servis. Ke spolehlivému provozu frézy u nakoupíte i speciální zimní oleje a plastové lyžiny pro frézy.

Zobrazit všechny články

Porovnání výrobků

Porovnat

Zasílat novinky

Zobrazit starší letáky

Chcete od nás dostávat novinky a akční nabídky? Pak neváhejte zaregistrovat Vaši e-mailovou adresu a potvrdit.

Informace o zpracování osobních údajů (GDPR).

Odhlášení z odběru

Kontakt

AZTechnika.cz
CS Technika s.r.o.

Krkonošská 2912
544 01, Dvůr Králové nad Labem

Telefon: +420 491 114 383
Mobil: +420 734 644 335
E-mail: info@aztechnika.cz
Web: www.aztechnika.cz

Výhody nákupu u nás

Patříme mezi největší prodejce zahradní techniky.

Máme vlastní bohaté zkušenosti s prodávanými výrobky.

Kvalitní zázemí a tým vyškolených pracovníků.

Možnost vrácení zboží do 14 dnů samozřejmostí.

Doprava 
zdarma nad 2000 Kč!
(s vyjímkou kategorie Dětská hřiště
a produkty se speciální dopravou)

 

Naposledy prohlížené zboží

Nemáte doposud žádné navštívené produkty.