Přihlášení
Ztratili jste heslo?

AZ TECHNIKA PARTNER PROFESIONÁLŮ +420 491 114 383, +420 734 644 335 info@aztechnika.cz

AZ technika > Top

Robotická sekačka pro perfektní trávník

21.04.2022
Chcete mít krásný trávník? Jedním ze základních pravidel, které je nutné dodržet, je pravidelné sekání. A právě robotická sekačka Vám dokonale tento problém nejen vyřeší, ale hlavně Vám ušetří velké množství času, který můžete věnovat třeba odpočinku.

Milujete dokonalý trávník? Využijte robotickou sekačku

Pokud máte pocit, že vám tráva kolem domu doslova roste před očima a neděláte celé léto nic jiného, než že sekáte trávu a likvidujete kupy posekané trávy, pořiďte si robotickou sekačku. Díky ní budete mít stále pěkně posekanou zahradu a krásně zelený hustý trávník.

Co je robotická sekačka

Robotická sekačka na trávu je moderní náhrada za tradiční ruční sekačky, pojízdné sekačky a traktory. Je tichá,autonomní provoz a stále sofistikovanější. Automatická sekačka šetří čas i peníze, takže si můžete užít aktivity s rodinou a přáteli. Mají samo-dokovací stanice a vlastní pracovní plán, díky čemuž vyžadují minimální lidskou interakci a naprogramujete si je i ze smartphonu. Dnes se řadí k druhé největší kategorii domácích robotů v domácnosti.

Robotické sekačky

Robotické sekačky jsou vhodné pro všechny, co nemají času nazbyt i pro perfekcionisty, kteří chtějí mít kolem sebe dokonalé prostředí. Pro ty, co hodně pracují, cestují, mají celou řadu koníčků, anebo bytostně nesnáší sekání trávy.  Chytrým řešením jsou robotické sekačky, které posečou trávu za vás. Robotické sekačky šetří váš čas i záda a dávají sekání trávy zcela nový rozměr. Věnujte se rodině, dětem nebo koníčkům, relaxujte, odpočívejte a nechte práci robotům.

Robotické sekání trávy

Není to nic složitého. Stačí jednoduchá instalace a robotická sekačka se může pustit do práce. Možná budete muset na zahradě provést jen drobné úpravy. S většinou překážek na zahradě si totiž dnešní robotické sekačky hravě poradí. Můžete s radostí a úlevou sledovat, jak se rozjede po vaší zahradě. Robotické sekačky Robomow představují vrchol vývoje v oblasti sekání trávníku.

Robotické sekačky Robomow

Robotické sekačky Robomow se vyrábí už od roku 1995. Mají za sebou desítky let vývoje, výroby a zkušeností. Přes mnoho slepých uliček si Robomow našel tu správnou cestu ke kvalitně posečenému trávníku. Robotické sekačky značky Robomow jsou v tomto segmentu předním inovátorem a vlastní celou řadu patentů. Tyto stroje jsou v mnohém jedinečné, s každým novým modelem přichází se spoustou vylepšení, vždy hledá novou a hlavně nejlepší cestu a nespokojí se s žádným kompromisem. Cílem je být jedničkou na trhu robotických sekaček.

Zobrazit všechny články

Porovnání výrobků

Porovnat

Zasílat novinky

Zobrazit starší letáky

Chcete od nás dostávat novinky a akční nabídky? Pak neváhejte zaregistrovat Vaši e-mailovou adresu a potvrdit.

Informace o zpracování osobních údajů (GDPR).

Odhlášení z odběru

Kontakt

AZTechnika.cz
CS Technika s.r.o.

Krkonošská 2912
544 01, Dvůr Králové nad Labem

Telefon: +420 491 114 383
Mobil: +420 734 644 335
E-mail: info@aztechnika.cz
Web: www.aztechnika.cz

Výhody nákupu u nás

Patříme mezi největší prodejce zahradní techniky.

Máme vlastní bohaté zkušenosti s prodávanými výrobky.

Kvalitní zázemí a tým vyškolených pracovníků.

Možnost vrácení zboží do 14 dnů samozřejmostí.

Doprava 
zdarma nad 2000 Kč!
(s vyjímkou kategorie Dětská hřiště
a produkty se speciální dopravou)

 

Naposledy prohlížené zboží

Nemáte doposud žádné navštívené produkty.