Přihlášení
Ztratili jste heslo?

AZ TECHNIKA PARTNER PROFESIONÁLŮ +420 491 114 383, +420 734 644 335 info@aztechnika.cz

AZ technika > Top

Půjčovna zahradní techniky

03.08.2023
Někdy si určitý typ zahradní techniky chcete jen otestovat, zda by svou funkcí a výkonem vyhovoval právě na vaši zahradu nebo nechcete do jeho zakoupení investovat. Pak je pro vás naše půjčovna zahradní techniky ideálním řešením.

Chcete si před nákupem vyzkoušet zahradní techniku? Využijte naši půjčovnu!

Půjčoven zahradní techniky neustále přibývá a my nejsme pozadu. Nářadí si snadno vyberete na internetu z pohodlí vašeho domova nebo v naší prodejně. Díky tomu si můžete zahradní techniku vyzkoušet, než si ji zakoupíte. Půjčovnu můžete využít i při rekonstrukci domu či předělávání zahrady.

Půjčovna zahradní techniky

Už se vám stalo, že jste potřebovali nějaké výkonné zařízení, do jehož koupě jste z různých důvodů nechtěli, nebo nemohli investovat? Vyzkoušejte jeho zapůjčení na pár hodin nebo dní. Motorovou pilu, vertikutátor nebo štěpkovač, který využijete jen jednou či dvakrát, je často lepší si jen zapůjčit.

Kdy si půjčit zahradní techniku

Někteří zákazníci si půjčují stroje, jejichž kupní cena mnohdy přesahuje desetitisíce korun, anebo zahradní techniku, kterou využijí třeba jen jednou či dvakrát za život. Uvědomují si, že by jim pak jen zbytečně ležela v garáži nebo zahradním domku a ztrácela svou původní hodnotu. Někteří klienti zase nemají techniku kde uložit, protože jim chybí skladovací prostor nebo ji nemohou vhodně zabezpečit před zloději. Jiní si zapůjčí poměrně cenově dostupné nářadí, které již dále nevyužijí. Ať už máte jakýkoli důvod, s výběrem vhodného pomocníka vám pomůže vyškolený personál naší půjčovny.

Délka zapůjčení nářadí a techniky

V půjčovnách si můžete pořídit prakticky cokoliv. Zahradní sekačku, křovinořez, akumulátorové zahradnické nůžky, vertikulátor nebo fukar. Jednotná cena vratné kauce je 2 000 korun. Na začátku tedy stačí složit kauci, která se vám zase vrátí. Pokud předmět nechtěně poškodíte, oprava se z této jistiny odečte. Stroje předáváme s plnou nádrží a požadujeme stroj s plnou nádrží zase vrátit. Dvoutaktní stroje dodáváme i s nádobkou na mix, olej se účtuje dle spotřeby. 50 Kč/0,1l. Spotřební materiál jako třeba struny ke křovinořezu se pak účtují zvlášť.

Půjčovna zahradní techniky

Půjčovna zahradní techniky, strojů a příslušenství ke krátkodobému pronájmu se vám bude hodit i v situaci, kdy se vám v polovině sekání pokazila travní sekačka, křovinořez nebo třeba drtič větví. Díky naší půjčovně zahradní techniky můžete svou práci dodělat a navíc vám váš rozbitý stroj můžeme opravit. Náš Servis zahradní techniky se o vaši zahradní techniku postará mezitím, co doděláte svoji rozdělanou práci. Naše půjčovna zahradních strojů ve Dvoře Králové nad Labem je tu pro všechny.

Zobrazit všechny články

Porovnání výrobků

Porovnat

Zasílat novinky

Zobrazit starší letáky

Chcete od nás dostávat novinky a akční nabídky? Pak neváhejte zaregistrovat Vaši e-mailovou adresu a potvrdit.

Informace o zpracování osobních údajů (GDPR).

Odhlášení z odběru

Kontakt

AZTechnika.cz
CS Technika s.r.o.

Krkonošská 2912
544 01, Dvůr Králové nad Labem

Telefon: +420 491 114 383
Mobil: +420 734 644 335
E-mail: info@aztechnika.cz
Web: www.aztechnika.cz

Výhody nákupu u nás

Patříme mezi největší prodejce zahradní techniky.

Máme vlastní bohaté zkušenosti s prodávanými výrobky.

Kvalitní zázemí a tým vyškolených pracovníků.

Možnost vrácení zboží do 14 dnů samozřejmostí.

Doprava 
zdarma nad 2000 Kč!
(s vyjímkou kategorie Dětská hřiště
a produkty se speciální dopravou)

 

Naposledy prohlížené zboží

Nemáte doposud žádné navštívené produkty.