Přihlášení
Ztratili jste heslo?

AZ TECHNIKA PARTNER PROFESIONÁLŮ +420 491 114 383, +420 734 644 335 info@aztechnika.cz

AZ technika > Top

Jarní příprava půdy

18.03.2021
Ačkoliv je venku ještě zima, je již nejvyšší čas se připravit na jaro. Aby vaše zahrady byly opět krásné a dělaly vám radost po celý rok, neměli byste zapomenout zahradu po zimě připravit a nastartovat ji.

Ačkoliv je venku ještě zima, je již nejvyšší čas se připravit na jaro. Aby vaše zahrady byly opět krásné a dělaly vám radost po celý rok, neměli byste zapomenout zahradu po zimě připravit a nastartovat ji. K tomu je zapotřebí vše na zahradě správně a dostatečně pohnojit. Vyberte si správná hnojiva pro stromy, keře, trávník i zeleninu.

Můžete použít také rozmetače hnojiva, posypové vozíky a sypače.

Kromě hnojiv je dobré půdu prokypřit. Můžete samozřejmě vzít rýč do ruky, ale můžete si práci ulehčit s použitím kultivátoru. Máte možnost si vybrat elektrické i motorové, všechny půdu pěkně prokypří. Taková půda potom bude lépe absorbovat hnojiva, lépe se vám budou sázet sazeničky kytiček i zeleniny, potom se lépe uchytí a jejich výnosnost bude také vyšší.

Nabídka kultivátorů je na našem eshopu opravdu široká. Pro malé zahrady a zahrádky, úpravu záhonů nebo práci ve skleníku Vám bude úplně dostačovat elektrický kultivátor. I u nich máte na výběr z více modelů. Výkon motorů se pohybuje nad 1kW a pracovní záběrová šířka bývá okolo 40cm. Výkon je odpovídající určení. Rozhodně není dobré se s takovým modelem pustit do obdělávání velkých zahrad. K takovému účelu je rozhodně lepší volbou motorové provedení kultivátoru. V nabídce našeho eshopu najdete benzínové kultivátory na úrovni hobby i profi. Vždy samozřejmě neplatí, že čím vyšší cena, tím i lepší stroj. Je vždy dobré si opravdu pečlivě rozmyslet, k jakým účelům budete kultivátor využívat. Mnoho strojů můžete zakoupit i s dalším příslušenstvím, jako je např. hrobkovač, vyorávač brambor nebo jednostranný pluh. Odlišná může být i pracovní hloubka stroje, výkon motoru nebo možnost dokoupit ocelová lopatková kola a další příslušenství.

K jarním pracím patří i celkový úklid zahrady a záhonů. Ten hlavní jste samozřejmě realizovali už na podzim, ale přeci jen po zimě je opět co uklízet. Vezměte tedy hrábě do ruky, shrabejte starou trávu, pohnojte trávníky i záhony. Budete potřebovat rýče, hrábě, lopaty, sekery, nůžky, zahradní kolečka a další. Nezapomeňte tedy na každodenní zahradní pomocníky, jako jsou např. zahradní kolečka, sekerky, nůžky, pilky a nože. Podívejte se na naše webové stránky, prohlédněte si vaše vybavení doma a doplňte to stávající, zkrátka buďte připraveni na novou jarní sezónu.

A pokud si nebudete vědět rady, které hnojivo použít, které zahradní náčiní použít, jaký kompostér, nebo k čemu slouží kultivátor, a jak ho používat, obraťte se na naše odborníky a ti vám rádi poradí a pomohou s výběrem toho správného zahradního nářadí i nástroje.

Zobrazit všechny články

Porovnání výrobků

Porovnat

Zasílat novinky

Zobrazit starší letáky

Chcete od nás dostávat novinky a akční nabídky? Pak neváhejte zaregistrovat Vaši e-mailovou adresu a potvrdit.

Informace o zpracování osobních údajů (GDPR).

Odhlášení z odběru

Kontakt

AZTechnika.cz
CS Technika s.r.o.

Krkonošská 2912
544 01, Dvůr Králové nad Labem

Telefon: +420 491 114 383
Mobil: +420 734 644 335
E-mail: info@aztechnika.cz
Web: www.aztechnika.cz

Výhody nákupu u nás

Patříme mezi největší prodejce zahradní techniky.

Máme vlastní bohaté zkušenosti s prodávanými výrobky.

Kvalitní zázemí a tým vyškolených pracovníků.

Možnost vrácení zboží do 14 dnů samozřejmostí.

Doprava 
zdarma nad 1000 Kč!
(s vyjímkou kategorie Dětská hřiště
a produkty se speciální dopravou)

 

Naposledy prohlížené zboží

Nemáte doposud žádné navštívené produkty.