Přihlášení
Ztratili jste heslo?

AZ TECHNIKA PARTNER PROFESIONÁLŮ +420 491 114 383, +420 734 644 335 info@aztechnika.cz

AZ technika > Top

Domácí wellness

23.10.2021
Pokud vás už nebaví docházet do veřejných saun, nebo k sousedovi do sauny, pořiďte si svoji vlastní a užijte si saunování v soukromí.

Domácí wellness pro krásné chvíle relaxace

Každý z nás se těší na nějaký ten výlet a dovolenou. Nechceme ji ale trávit jen aktivně, lákají nás i jiné aktivity a odpočinek v podobě wellnessu. V poslední době však mnoho z nás raději preferuje domácí  lokality. Vy si ale s naší nabídkou můžete užít domácí wellness.

Pokud vás už nebaví docházet do veřejných saun, nebo k sousedovi do sauny, pořiďte si svoji vlastní a užijte si saunování v soukromí. Nabízíme jak finské sauny, infrasauny i klasické sauny. Pravidelné saunování je rozhodně zdravé a příjemné. Během této aktivity posílíte svůj organismus, můžete nastartovat a zvýšit svoji imunitu a rozhodně pak strávit několik chvil v příjemném teplíčku. Sauny a koupací sudy můžete navíc využívat během celého roku a lze je umístit doma i venku. Veškeré sauny mají nádherný design a budou tak skvělým doplňkem vašeho interiéru i exteriéru.

Naprosto úžasné jsou barelové sauny. Skvěle vypadají, jsou nabízeny v různých velikostech a jako alternativu si můžete zvolit barelovou saunu s elektrickými kamny, či kamny na dřevo. Koupací sudy či hot tub nebo horké lázně mohou obsahovat vnitřní, nebo vnější kamna a pobyt strávený v nich vám dodá novou životní energii. Koupací sudy jsou vhodné pro venkovní i vnitřní prostory, využívají se v zimě, ale i v létě jako ochlazovací bazénky.

Pobyt v sauně je výborný nejen pro vaše tělo, ale i pro vaši mysl a duši. S jejich výběrem, umístěním i dalšími vybaveními a doplňky jsou vám vždy připraveni ochotně poradit naši kvalifikovaní odborníci. Neváhejte se na ně kdykoliv obrátit pro radu a doporučení.

Zobrazit všechny články

Porovnání výrobků

Porovnat

Zasílat novinky

Zobrazit starší letáky

Chcete od nás dostávat novinky a akční nabídky? Pak neváhejte zaregistrovat Vaši e-mailovou adresu a potvrdit.

Informace o zpracování osobních údajů (GDPR).

Odhlášení z odběru

Kontakt

AZTechnika.cz
CS Technika s.r.o.

Krkonošská 2912
544 01, Dvůr Králové nad Labem

Telefon: +420 491 114 383
Mobil: +420 734 644 335
E-mail: info@aztechnika.cz
Web: www.aztechnika.cz

Výhody nákupu u nás

Patříme mezi největší prodejce zahradní techniky.

Máme vlastní bohaté zkušenosti s prodávanými výrobky.

Kvalitní zázemí a tým vyškolených pracovníků.

Možnost vrácení zboží do 14 dnů samozřejmostí.

Doprava 
zdarma nad 2000 Kč!
(s vyjímkou kategorie Dětská hřiště
a produkty se speciální dopravou)

 

Naposledy prohlížené zboží

Nemáte doposud žádné navštívené produkty.