Přihlášení
Ztratili jste heslo?

AZ TECHNIKA PARTNER PROFESIONÁLŮ +420 491 114 383, +420 734 644 335 info@aztechnika.cz

AZ technika > Top

Dětské hřiště na zahradě

23.05.2022
Zahrada a děti. Věčné téma pro nekonečnou inspiraci, jak vytvořit na zahradě odpovídající prostor pro Vaše dítě. Podívejte se na několik typů, jak při tvorbě dětského hřiště postupovat.

Jak vytvořit dětské hřiště na zahradě

Pokud máte pocit, že na podzim přijde další vlna omezení, anebo chcete mít jen své děti při hře pod dozorem, vytvořte pro ně místo na vaší zahradě. Tam si budou moct hrát samy i s kamarády bez omezení a mohou se při tom i rozvíjet.

Herní prvky

Pod pojmem herní prvky se nám automaticky vybaví houpačka, skluzavka, pískoviště, domeček, skluzavka i trampolína. Existují i jiné hračky a hry, kde si děti rozvíjí nejen své motorické schopnosti, ale také svoji fantazii. Díky domečku pro děti budou mít děti vlastní soukromí, možnost vytvořit si vlastní skrýš i nedobytný hrad. Doplňte prolézačky a horolezecké zdi nebo žebříky..

Kam umístit herní prvky

Děti si při hraní procvičují i vnímání prostoru. Musí se naučit, že když nevidí nad sebe nebo za sebe, neznamená to, že nad sebou či za sebou nic nemá. Kromě toho procvičuje obratnost a motoriku a další schopnosti. Dětské hřiště můžete umístit před okno kuchyně nebo v blízkosti terasy. Nestavte je blízko bazénů a jezírek, v dosahu ohniště nebo na odlehlém konci zahrady.

Jaký zvolit podklad

Nejlepší volbou je měkká travní plocha. Nevhodný je beton, dlažba a jiné zpevněné plochy. Pokud nemáte jinou možnost, na zpevněný povrch můžete dát speciální gumové rohože, které případný pád efektivně ztlumí. Pokud potřebujete pomoci, dětské hřiště vám navrhneme, poradíme s výběrem prvků, zboží vám dovezeme a zajistíme nátěr i montáž.

Hotové řešení

Výhodou zakoupených herních prvků je dodržení bezpečnostních norem. Certifikáty a atesty si ověříte ve specifikaci výrobku. Normy řeší bezpečné vzdálenosti, výběr materiálu a jeho bezpečné zpracování i ošetření. Jestliže jste kutilové, zaměstnejte při stavbě hřiště své děti. Čas s vámi si užije a bude mít radost z tvorby i z hotového hřiště.

Zobrazit všechny články

Porovnání výrobků

Porovnat

Zasílat novinky

Zobrazit starší letáky

Chcete od nás dostávat novinky a akční nabídky? Pak neváhejte zaregistrovat Vaši e-mailovou adresu a potvrdit.

Informace o zpracování osobních údajů (GDPR).

Odhlášení z odběru

Kontakt

AZTechnika.cz
CS Technika s.r.o.

Krkonošská 2912
544 01, Dvůr Králové nad Labem

Telefon: +420 491 114 383
Mobil: +420 734 644 335
E-mail: info@aztechnika.cz
Web: www.aztechnika.cz

Výhody nákupu u nás

Patříme mezi největší prodejce zahradní techniky.

Máme vlastní bohaté zkušenosti s prodávanými výrobky.

Kvalitní zázemí a tým vyškolených pracovníků.

Možnost vrácení zboží do 14 dnů samozřejmostí.

Doprava 
zdarma nad 2000 Kč!
(s vyjímkou kategorie Dětská hřiště
a produkty se speciální dopravou)

 

Naposledy prohlížené zboží

Nemáte doposud žádné navštívené produkty.