Přihlášení
Ztratili jste heslo?

AZ TECHNIKA PARTNER PROFESIONÁLŮ +420 491 114 383, +420 734 644 335 info@aztechnika.cz

AZ technika > Top

Děti a zahrada

08.06.2021
Máte těžkou hlavu z prázdnin? Pořiďte dětem na zahradě vlastní dětský koutek a vytvořte jim na zahradě opravdový ráj na hraní.

Prázdniny jsou na dohled a spousta rodičů přemýšlí, jaké aktivity připravit pro své děti ve dnech, kdy není školka, družina, ani škola. Není lehké vykrýt dva měsíce volna po babičkách a tetičkách. Určitým řešením jsou dětské tábory a samozřejmě rodinná dovolená. Co ale dál? Pro zabavení dětí a jejich pohyb je vhodnou volbou menší nebo větší hřiště nebo jen hrací koutek na Vaši zahradě.

Že jste o něm nikdy nepřemýšleli? Možná je právě teď ten nejlepší čas. Dětské hřiště je totiž přesně to pravé, co vaše děti zabaví na tolik, že nebudou mít čas se nudit. A v kombinaci s bazénem připravíte na zahradě pro své děti opravdový ráj.

 

Každé dětské hřiště je dobré dopředu nejprve promyslet. Abyste docílili požadovaného efektu, měli byste přemýšlet o vhodné kombinaci prvků s pohybovými, logickými i odpočinkovými aktivitami. Rádi Vám vám navrhneme dětský koutek nebo hřiště přesně podle vašich představ a požadavků.

Vhodné je začít dětským domkem, který poskytne dítěti útočiště a může fungovat i jako uložiště hraček. V nabídce našeho eshopu je hned několik variant dětských zahradních domků. Ať už samotných nebo v kombinaci s pískovištěm nebo třeba skluzavkou, která by na hřišti samozřejmě také neměla chybět. A další samozřejmostí by měla být i vhodná houpačka. Základem každé dětské herní plochy je však pořádné pískoviště. Dětská pískoviště na našem e-shopu AZ Technika splňují potřebné normy, a tudíž jsou zcela bezpečná. Nabídka obsahuje pískoviště různých rozměrů, pískoviště s krytem, ale například i se střechou nebo plastová pískoviště. Možnost písek uzavírat se cení zejména v domácnostech, kde máte domácí mazlíčky. A písek nepřitahuje jen je. Noční návštěva ježka v pískovišti se také neobejde bez vzkazu, že tam byl. Vhodné a stabilní přikrytí pískoviště ochrání i před nepřízní počasí.

Pokud chcete mít funkční hřiště opravdu se vším všudy, přikupte trampolínu, prolézačky nebo skákací hrad. Ano, slyšíte dobře.  I vy máte možnost si takový skákací hrad pořídit domů, zaujmout a potěšit Vaše děti. Ještě větší radost možná udělá dětem skákací hrad, který se může proměnit ve vodní skluzavku. V horkých letních dnech si děti užijí skákání i vodu a nebudou chtít ze zahrady už odejít.

Je samozřejmě jen na Vás, jaké vybavení pro dětský koutek na Vaši zahradu pořídíte. Vše není limitováno jen výší investice, ale také potřebným prostorem a vhodná skladba atrakcí také i věkem dítěte.  Ať už takový dětský koutek vybavíte podle svých možností, vždy je nutné pamatovat na to, že by děti neměly zůstat bez dozoru. Společně sdílená aktivita nebo jen společné hraní na pískovišti je nakonec tím nejlepším, co pro své dítě můžete udělat

Zobrazit všechny články

Porovnání výrobků

Porovnat

Zasílat novinky

Zobrazit starší letáky

Chcete od nás dostávat novinky a akční nabídky? Pak neváhejte zaregistrovat Vaši e-mailovou adresu a potvrdit.

Informace o zpracování osobních údajů (GDPR).

Odhlášení z odběru

Kontakt

AZTechnika.cz
CS Technika s.r.o.

Krkonošská 2912
544 01, Dvůr Králové nad Labem

Telefon: +420 491 114 383
Mobil: +420 734 644 335
E-mail: info@aztechnika.cz
Web: www.aztechnika.cz

Výhody nákupu u nás

Patříme mezi největší prodejce zahradní techniky.

Máme vlastní bohaté zkušenosti s prodávanými výrobky.

Kvalitní zázemí a tým vyškolených pracovníků.

Možnost vrácení zboží do 14 dnů samozřejmostí.

Doprava 
zdarma nad 2000 Kč!
(s vyjímkou kategorie Dětská hřiště
a produkty se speciální dopravou)

 

Naposledy prohlížené zboží

Nemáte doposud žádné navštívené produkty.