Přihlášení
Ztratili jste heslo?

AZ TECHNIKA PARTNER PROFESIONÁLŮ +420 491 114 383, +420 734 644 335 info@aztechnika.cz

AZ technika > Top

Chovatelské potřeby v rozšířené nabídce

20.03.2022
Pokud si právě pořizujete domácího mazlíčka, vyberte si to správné vybavení pro psa, kočku, hlodavce i další zvířecí miláčky.

Pokud si právě pořizujete domácího mazlíčka, vyberte si to správné vybavení pro psa, kočku, hlodavce i další zvířecí miláčky. Chovatelské potřeby pro vás máme v rozšířené nabídce a najdete zde vše, co potřebujete.

Pes jako věrný společník

Češi jsou národem pejskařů, i když přibývá i koček a dalších domácích mazlíčků. Kromě kvalitního krmení a pamlsků patří k základní výbavě pelíšek a miska na krmivo i vodu. Pelech zvolte s ohledem na velikost plemene. Jestliže si pořizujete štěně, pelíšek časem vyměňte za větší. Misku na krmení a vodu volte podle velikosti psa i dle materiálů. Plastové misky jsou pro větší psy nestabilní a lehké, proto zvolte nerezové misky s protiskluzovým gumovým dnem nebo těžší keramické misky.

Než vyrazíte na procházku

Na procházky vybavte pejska obojkem či kšírami neboli postrojem a vodítkem podle velikosti psa. Obojek nesmí škrtit a musí dokonale sedět. Přibalte sáčky na psí exkrementy, přepravku nebo cestovní tašku. Pro péči o psí srst přidejte hřeben či kartáč na srst podle toho, zda jde o dlouhosrsté či krátkosrsté plemeno, psí šampon, kondicionér a pro jistotu přípravek proti parazitům. Na stříhání drápků nezapomeňte na speciální nůžky. Dopřejte svému pejskovi i různé hračky.

Přítulná kočka

Pokud patříte k milovníkům koček, kromě kvalitního krmiva je základem alespoň ze dvou stran krytý pelíšek a miska na krmivo a vodu, která se dá snadno vymýt. Doporučujeme i fontánku na vodu. Přibalte nejlépe krytou kočičí toaletu a stelivo. Kočkolit může být hrudkující i nehrudkující, zvolit můžete i dřevěné či silikonové stelivo. Nezapomeňte na lopatku na kočičí exkrementy a kobereček před toaletu. Pro kočku v bytě pořiďte i škrabadlo na broušení drápků. Volit můžete závěsné, podlahové, různá odpočívadla či kočičí stromy důležité pro možnost pohybu.

Pro přepravu i zábavu koček

Většina kočičích plemen se nemusí a často ani nemá koupat, jsou však kočky, které koupel občas potřebují. K tomu zvolte kočičí kosmetiku, kartáč na srst a přípravek proti parazitům. Vyplatí se i kleštičky na drápky. Na cesty si pořiďte klasickou plastovou, textilní či proutěnou přepravku. Vybavte se hračkami, jako jsou myšky, míčky, peříčka, mávátka nebo laserové ukazovátko, ať se kočka zabaví.

Zobrazit všechny články

Porovnání výrobků

Porovnat

Zasílat novinky

Zobrazit starší letáky

Chcete od nás dostávat novinky a akční nabídky? Pak neváhejte zaregistrovat Vaši e-mailovou adresu a potvrdit.

Informace o zpracování osobních údajů (GDPR).

Odhlášení z odběru

Kontakt

AZTechnika.cz
CS Technika s.r.o.

Krkonošská 2912
544 01, Dvůr Králové nad Labem

Telefon: +420 491 114 383
Mobil: +420 734 644 335
E-mail: info@aztechnika.cz
Web: www.aztechnika.cz

Výhody nákupu u nás

Patříme mezi největší prodejce zahradní techniky.

Máme vlastní bohaté zkušenosti s prodávanými výrobky.

Kvalitní zázemí a tým vyškolených pracovníků.

Možnost vrácení zboží do 14 dnů samozřejmostí.

Doprava 
zdarma nad 2000 Kč!
(s vyjímkou kategorie Dětská hřiště
a produkty se speciální dopravou)

 

Naposledy prohlížené zboží

Nemáte doposud žádné navštívené produkty.