Aplikace TRT pro systém ML

Aplikace TRT   Sečení: Aplikace TRT je určena pro stavebnicový systém ML 60 SWING. Tato aplikace je výbornou volbou pro mulčování vzrostlých porostů na stráních. Jedná se klasické rotační sečení jako u standardních sekaček s rozdílem v použitém noži. Nůž má volně otočné konce, což zajišťuje menší opotřebení a menší … Více informací »

 • 15 690 
  včetně PHE a DPH

Rozšířený popis

Aplikace TRT

 

Sečení:

Aplikace TRT je určena pro stavebnicový systém ML 60 SWING. Tato aplikace je výbornou volbou pro mulčování vzrostlých porostů na stráních. Jedná se klasické rotační sečení jako u standardních sekaček s rozdílem v použitém noži. Nůž má volně otočné konce, což zajišťuje menší opotřebení a menší riziko poškození motoru v případě nárazu na překážku. Aplikace TRT má maximálně otevřené přední čelo tak, aby se do prostoru sečení dobře dostaly i náletové dřeviny. Tento typ sečení zvládne posekat i skutečně přerostlou trávu a je vhodné jej používat tam kde se seče maximálně 1 - 2 x do roka. Nevýhodou tohoto sečení je odhazování předmětů dopředu a to právě z důvodu otevřeného krytu v tomto směru. Tato Aplikace je výborný pomocník, je však třeba dbát zvýšené pozornosti při práci s ní. V zadní části krytu sečení je možno regulovat otvor pro posečenou hmotu.

 

Kvalita a Certifikace:

Všechny výrobky firmy ECOTECH ITALIA jsou vyráběny přímo v montážním závodě tohoto specializovaného výrobce v samém srdci Itálie. Vývoji a následné výrobě je věnována veliká pozornost s vysokým důrazem na kvalitu výrobků. Všechny výrobky jsou certifikovány samotným výrobcem a splňují veškeré požadavky dle nařízení e 89/392/CEE European directive 200/14/EC

hmotnost 54 kg se strojem

Specifikace

  Komentáře

  Položky označené * jsou povinné.

   
   
  S TÍMTO PRODUKTEM ZÁKAZNÍCI NAKUPUJÍ
  Stavebnicový systém ML 60 SWING

  Stavebnicový systém ML 60 SWING

  75 990 

  Aplikace MC

  Aplikace MC pro systém ML

  15 690 

  Aplikace TRL

  Aplikace TRL pro systém ML

  16 290 

  Aplikace TRF

  Aplikace TRF pro systém ML

  17 790 

  Zeptejte se odborníka

  Zeptejte se odborníka

  • Napište nebo volejte
  • Specialista na dílnu a zahradu
  • Telefon: +420 734 644 335

  Naposledy navštívené

  Aplikace TRT pro systém ML

  Aplikace TRT
  Aplikace TRT   Sečení: Aplikace TRT je určena pro stavebnicový systém ML 60 SWING. Tato aplikace je výbornou volbou …

  15 690 
  včetně PHE a DPH

   

  Na dotaz