Stavebnicový systém ML 60 SWING

Stavebnicový systém ML 60 SWING   Sečení: Stavebnicový sytém ML 60 SWING je vynikající řešení pro toho, kdo musí řešit sečení v různých travních podmínkách. ML 60 SWING je volba profesionálů, kteří pracují jednou na krásném trávníku a následně na jednoročním porostu. Na tento stroj existují stejné aplikace sekacích … Více informací »

 • 75 990 
  včetně PHE a DPH

Rozšířený popis

Stavebnicový systém ML 60 SWING

 

Sečení:

Stavebnicový sytém ML 60 SWING je vynikající řešení pro toho, kdo musí řešit sečení v různých travních podmínkách. ML 60 SWING je volba profesionálů, kteří pracují jednou na krásném trávníku a následně na jednoročním porostu. Na tento stroj existují stejné aplikace sekacích jednotek jaké najdete na jednoúčelových strojích a ještě další možnosti. Jsou zde sečení pro pěkné trávníky, mulčovací sečení, ale najdete zde i možnost bubnové sekačky. Jednotlivé sekací jednotky jsou zaměnitelné velice jednoduchým způsobem.

 

Pojezd:

Stavebnicový systém ML 60 SWING má z praktického hlediska dvě pojezdová kola.  Sekačka je velice dobře vyvážena a tak se s ní snadno manipuluje a nic jí nebrání v práci.  Pojezdová kola jsou kovová s velice hrubým vzorem, aby dobře držela v terénu (v případě potřeby lze zaměnit za standardní nafukovací kola). Pojezdová kola lze vysouvat do stran. Tímto krokem je možno rozšířit podvozek a tím zajistit větší stabilitu stroje v terénu. Pro dobrou stabilitu jsou tato kola 13" veliká (cca 33 cm). Stroj je poháněn variátorem s proměnnou rychlostí 1 - 2,3 km/ hod, který zajišťuje pohodlnou rychlost pro sečení v těžkém terénu. Tento stroj je osazen parkovací brzdou.

 

SWING systém:

V čem jsou všechny svahové sekačky se systémem SWING od firmy ECOTECH ITALIA výjimečné je patentovaný systém natáčení základny motoru včetně řidítek. Jednoduše pomocí zatažení jednoho ovládacího prvku umístěného na řidítkách uvolníte pojistku a naklopením řidítek natočíte do požadované polohy. Poté uvolníte pojistku a řidítka spolu s motorem zůstanou v zajištěné poloze. Ovládání je tak snadné, že jej v pohodě zvládnete přímo v terénu a doslova během 1 - 2 vteřin během otáčení stroje na druhou stranu. Natočení je možné na obě strany v několika krocích 0 - 15 - 30 - 45 stupňů.

 

Motory:

Svahové sekačky tohoto Italského výrobce jsou standardně osazeny motory Briggs&Stratton. Tento Americký výrobce motorů je největším světovým producentem motorů pro zahradní stroje. Jeho kvalitní výrobky najdeme v mnoha nejrůznějších aplikacích od jednoduchých výrobků až po profesionální stroje.

 

Kvalita a Certifikace:

Všechny výrobky firmy ECOTECH ITALIA jsou vyráběny přímo v montážním závodě tohoto specializovaného výrobce v samém srdci Itálie. Vývoji a následné výrobě je věnována veliká pozornost s vysokým důrazem na kvalitu výrobků. Všechny výrobky jsou certifikovány samotným výrobcem a splňují veškeré požadavky dle nařízení e 89/392/CEE European directive 200/14/EC

 

 

 

 

Specifikace

 • Motor: Honda GCV 190
 • Obsah motoru ccm: 190
 • Výkon motoru HP: 6
 • Pojezd: Mechanický
 • Rychlost pojezdu km/h: 1,1 - 2,3 km/hod
 • Startér: Mechanický
 • Náklon motoru: 0 - 45 Stupňů na obě strany
 • Rozchod kol: min 520 mm - max 780 mm
 • Rychlosti: Plynulý variátor
 • Zastavení stroje: Spojka (běží pouze motor)

Video

Svahová sekačka ML 60 SWING se třemi různými sekacími jednotkami

Komentáře

Položky označené * jsou povinné.

 
 
S TÍMTO PRODUKTEM ZÁKAZNÍCI NAKUPUJÍ
Aplikace MC

Aplikace MC pro systém ML

15 690 

Aplikace TRL

Aplikace TRL pro systém ML

16 290 

Aplikace TRF

Aplikace TRF pro systém ML

17 790 

Aplikace TRT

Aplikace TRT pro systém ML

15 690 

Trychtýř 15 cm

Trychtýř 15 cm

49 

Trychtýř 122 2m

Trychtýř 122 2m

38 

Nádrž na olej 7l

Nádrž na olej 7l

582 

Plastový kanystr 5l-profi

Plastový kanystr 5l-profi

236 

Plastový kanystr 5l

Plastový kanystr 5l

148 

Plastový kanystr 10l

Plastový kanystr 10l

197 

Plastový kanystr 10l-profi

Plastový kanystr 10l-profi

319 

Zeptejte se odborníka

Zeptejte se odborníka

 • Karel Wihan
 • Specialista na dílnu a zahradu
 • Telefon: +420 734 644 335

Naposledy navštívené

Stavebnicový systém ML 60 SWING

Stavebnicový systém ML 60 SWING
Stavebnicový systém ML 60 SWING   Sečení: Stavebnicový sytém ML 60 SWING je vynikající řešení pro toho, kdo musí …

75 990 
včetně PHE a DPH

 

Na dotaz

 • Motor: Honda GCV 190
 • Obsah motoru ccm: 190
 • Výkon motoru HP: 6