Přihlášení
Ztratili jste heslo?

AZ TECHNIKA PARTNER PROFESIONÁLŮ +420 491 114 383, +420 734 644 335 info@aztechnika.cz

Elektrické sněhové frézy

Zahradní technika Sněhové frézy Elektrické sněhové frézy

Zeptejte se odborníka

Tomáš Bardoun

Potřebujete pravidelně odklízet sníh z chodníku, parkovacího stání nebo jiného menšího prostoru v blízkosti domu? Pro práci tohoto menšího rozsahu není třeba velkého výkonu benzínové sněhové frézy a jistě oceníte menší váhu i nižší cenu elektrické sněhové frézy právě oproti verzi benzínové.
Elektrická sněhová fréza se uplatní zejména v blízkosti domu, při úklidu sněhu z terasy, chodníku, příjezdové cesty nebo parkovacího stání. Pro jistotu dostatečného dojezdu elektrické sněhové frézy doporučujeme vybavit se prodlužovacím kabelem potřebné délky. Elektrické sněhové frézy zprovozníme a zaučíme obsluhu.
Vyberte si i vy svou novu elektrickou sněhovou frézu právě teď a právě u nás na AZtechnika.cz.

Nebyly nalezeny žádné výrobky.

Jsou pro Vás elektrické sněhové frézy stále velkou neznámou? Neváhejte kontaktovat našeho specialistu na elektrické sněhové frézy uvedeného v horní části této stránky. Odborně a ochotně Vám poradí s výběrem, která elektrická sněhová fréza je vhodná právě pro Vaše použití.
Pokud potřebujete odklízet sníh z menší plochy nebo z plochy v blízkosti domu, jsou dostačující právě elektrické sněhové frézy .
Pro pravidelnou práci na velkých plochách doporučujeme používat právě silnější benzínové sněhové frézy, se kterými dokážete odklidit sníh z ploch o velikosti několika set metrů čtverečních. Rádi Vám poradíme.
Vybavujete se zahradní technikou, nebo potřebujete vybavení do dílny? Pak Vám doporučíme i další sortiment našeho e-shopu. Připraveny pro vás jsou např. drtiče, čerpadla, křovinořezy a další kvalitní zahradní technika s jistotou záručního i pozáručního servisu.
Pokud plánujete bazén, máme pro Vás také bazénové vysavače a vše pro údržbu bazénů. V oddělení dětská hřiště najdete mnoho dobrých nápadů, jak zpříjemnit pobyt na zahradě také Vašim dětem. V oddělení svět robotů oproti tomu najdete inspiraci, jak si ulehčit život. Náš e-shop je Vám plně k dispozici. Kontaktujte nás, pokud se chcete na cokoliv zeptat.

Porovnání výrobků

Porovnat

Zasílat novinky

Zobrazit starší letáky

Chcete od nás dostávat novinky a akční nabídky? Pak neváhejte zaregistrovat Vaši e-mailovou adresu a potvrdit.

Informace o zpracování osobních údajů (GDPR).

Odhlášení z odběru

Kontakt

AZTechnika.cz
CS Technika s.r.o.

Krkonošská 2912
544 01, Dvůr Králové nad Labem

Telefon: +420 491 114 383
Mobil: +420 734 644 335
E-mail: info@aztechnika.cz
Web: www.aztechnika.cz

Výhody nákupu u nás

Patříme mezi největší prodejce zahradní techniky.

Máme vlastní bohaté zkušenosti s prodávanými výrobky.

Kvalitní zázemí a tým vyškolených pracovníků.

Možnost vrácení zboží do 14 dnů samozřejmostí.

Doprava
zdarma na vše!
(s vyjímkou kategorie Dětská hřiště)
Pro objednávky nad 1000 Kč

Naposledy prohlížené zboží

Nemáte doposud žádné navštívené produkty.