Cub Cadet 524 SWE sněhová fréza

 • Doprava zdarma
 • Akční cena
Katalogový kód 31AW53LR603 Dvoustupňová sněhová fréza

Cub Cadet 524 SWE sněhová fréza  Cub Cadet 524 SWE je jedna z nejluxusnějších fréz této velikosti na trhu. Veškeré ovládání technických prvků je umístěno na ovládacím panelu tak, aby ovládání stroje bylo pro obsluhu co možná nejjednodušší. Nastavování směru a úhlu výhozu výhozu na fréze CubCadet 524 lze bez nutnosti … Více informací »

 • 25 490 
  včetně PHE a DPH

Rozšířený popis

Cub Cadet 524 SWE sněhová fréza   Cub Cadet záruka 5 let     Cub Cadet snow thorx

 Cub Cadet 524 SWE hlavní výhody:

 1. Silný kvalitní motor
 2. Systém posilového řízení
 3. Vyhřívané rukojeti
 4. propracovaná ergonomie ovládacích prvků
 5. Elektrický startér

Shlédněte video jak snadné je ovládat tuto frézu.
Video najdete výše pod záložkou video
 

CubCadet 524 SWE je jedna z nejluxusnějších fréz této velikosti na trhu. Veškeré ovládání technických prvků je umístěno na ovládacím panelu tak, aby ovládání stroje bylo pro obsluhu co možná nejjednodušší. Nastavování směru a úhlu výhozu výhozu na fréze CubCadet 524 lze bez nutnosti přerušení jízdy. Vyhazování je zajištěno čtyř směrným joystickem přímo na ovládacím panelu. I tento nejmenší příslušník řady sněhových fréz Cub Cadet je vybaven vyhříváním rukojetí a velice sofistikovaným systémem posilového řízení – pomocí dvou prstů bude váš stroj plně pod kontrolou! S Cub Cadet 524 SWE lze manévrovat jednoduše, jiné frézy je nutné silnou naklánět, posouvat, či nadzedávat.

Výrobce poskytuje na tuto frézu záruku 5 let.

Sněhová fréza CubCadet 524 SWE využívá ke svému provozu benzínový motor typu Snow ThorX:
Motory Snow Thorx mají systém OHV. OHV znamená že zapalovací svíčka i ventily jsou u tohoto systému (na rozdíl od systému SV) umístěny přímo nad pístem, v centru spalovacího prostoru, tj. v poloze, která zaručuje nejúčinnější zapálení a prohoření směsi paliva se vzduchem. Výsledkem jsou nižší spotřeba paliva sněhové frézy CubCadet 524 SWE, nižší emise a lepší průběh točivého momentu než u motorů se systémem SV.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                          Motor s klikovou hřídelí z kované oceli v motoru frézy CubCadet 524 SWE je zárukou dlouhé živostnosti. Tento materiál má mnohem lepší poměr pevnost/váha než běžně používaná litina. Pro motor to znamená jednoznačně delší životnost.

Vačková hřídel z litiny. Velmi kvalitní druh litiny používaný u motorů MTD má jednoznačně lepší pevnostní parametry a delší životnost než běžně používané komponenty z polyamidu (nylon).                                                                                                                                                                                                                 Heavy Duty ložiska klikové hřídele. Tyto průmyslová ložiska odolávají daleko lépe většímu zatížení a jsou méně náchylná k otěru způsobeného kontaminací oleje nečistotami nebo dokonce nízkým stavem oleje v klikové skříni. Ložiska prodlouží životnost motoru frézy CubCadet 524 SWE.                                                                   

Vyvažovací hřídel (pro typ Snow ThorX 90)
Vyvažovací hřídel je vyroben z litiny a je na něm excentricky umístěné závaží, které účinně vyvažuje vibrace vzniklé pohybem pístu, klikové hřídele a ojnice. Motor běží jemněji a má vyváženější chod s minimem vibrací.

230V elektrický startér (mimo M 53, M 56, M 61)
Z dlouholeté praxe vyplývá, že systémy, které pohání startér pomocí 12V baterie jsou za nízkých teplot neúčinné. Baterie nemá dostatek kapacity nastartovat stroj za teplot pod bodem mrazu. Frézy MTD i CubCadet 524 používají výhradně startér na 220V. Po připojení na běžnou zásuvku frézu lehce nastartujete stisknutím tlačítka. Jakmile je jednou motor teplý, lehce ho kdykoliv znovu nastartujete pomocí startovací šňůry.

Mechanický regulátor otáček motoru
Kontroluje otáčky motoru a vyznačuje se rychlou reakcí na náhlé změny v zatížení motoru, které jsou při odklízení sněhu běžné. Výsledkem je plynulý a bezproblémový přísun výkonu od motoru do frézy Cub Cadet 524 SWE

Dekompresní ventil
Minimalizuje sílu potřebnou k překonání komprese motoru při ručním startování a přispívá tak k velmi pohodlné obsluze stroje. Chod startovací šňůry je tak rovnoměrný po celé délce a na vytažení šňůry je potřebné minimální úsilí.

Ruční sytič a nastřikovací benzínová pumpička
Nejspolehlivější řešení bezproblémového a snadného startu při teplotách pod bodem mrazu.

Elektronické zapalování
Indukční zapalování je pro použití za nízkých teplot ideální, protože vytváří déle trvající jiskru, nutnou k snadnému a spolehlivému startu i za nízkých teplot.

XXL hrdlo olejové nádrže a měřící tyčka hladiny oleje
Pro snadné dolévání oleje a kontrolu hladiny oleje i ve ztížených podmínkách.

XXL hrdlo nádrže na benzín
Dovoluje snadné doplnění paliva i bez použití trychtýře. Robustní uzávěr nádrže dovolí bezpečné dotažení bez rizika přetočení závitu (nebezpečí při sníženém citu při použití rukavic).

Ergonomický ovládací panel
Všechny ovládací prvky motoru jsou ergonomicky seskupeny na levé straně motoru. Všechny ovladače jsou dostatečně dimenzované, aby umožňovali snadnou obsluhu i v rukavicích.

XXL rukojeť startovací šňůry
Velká pohodlná rukojeť pro snadné startování motoru v rukavicích.

Výkonný tlumič výfuku s ochrannou proti popálení
Nový dvoukomorový tlumič výrazně potlačuje hluk motoru, což uvítá nejenom uživatel stroje, ale i sousedé v okolí. Lidé hledají frézu také jako: Cub Cadet, kap kadet, kup kadet 526.

Extra servis:
Záruční opravy všech fréz značky CUBCADET A MTD prodaných v ČR jsou zajištěny svozem ZDARMA do centrálního servisu v Jičíně. Nemusíte se o nic starat, jenom nám zavoláte a my vše zařídíme.

Po dohodě, Vám frézu zavezeme a předvedeme u Vás doma.

Technické parametry:

Výkon motoru - pracovní (HP) 3.9
Výkon motoru - maximální (HP) 5.3
Typ motoru Cub Cadet ThorX 70 OHV, 208 cm3, 4-takt
Objem motoru (ccm) 208
Elektrostart Ano
Šířka záběru (sn. fréza) (cm) 61
Výška bunkru (cm) 53
Rychlost vpřed/vzad 6/2
Kola/vzorek 15“x5.0“ X-Trac
Otočný komín (°) 200
Nastavení komínu joystick (4 směry)
Posilové řízení ANO, Power steering
Reflektor Ano, halogen
Vyhřívané rukojeti Ano
Balanční systém Ne
Objem palivové nádrže (l) 1.9
Objem olejové náplně (l) 0.6
Aretace chodu šneku Ano
Pojezd Ano
Průměr turbíny (cm) 30
Průměr šneku (cm) 30
Hmotnost (Kg): 84.00
Rozměry (cm): 123 x 73 x 83

 

 

 • Patříme mezi největší prodejce sněhových fréz v ČR.

 • Jsme autorizovanými prodejci výrobků Cub Cadet a MTD a nabízíme pouze zboží určené pro náš trh se zajištěným záručním i pozáručním servisem.

 • Veškeré záruční opravy tohoto zboží jsou prováděny v centrálním servisu distributora. Ať stroj zakoupíte kdekoli, tak v případě poruchy poputuje právě tam. Pro záruční opravy zajišťujeme svoz výrobků ZDARMA.

 • Zboží dodáváme po celém území republiky. Zboží Vám bude dodáno až do domu v den, který nám sdělíte.

 • Při ceně nákupu na 4.000,- Kč máte dopravu zdarma

 • Pro přepravu tohoto typu zboží používáme službu PPL sprint, která zajišťuje maximální bezpečí přepravovaného zboží.

 • Velmi si vážíme přízně našich pravidelných zákazníků a snažíme dělat vše k Vaší plné spokojenosti.

 • Jsme odborný obchod se zahradní technikou a tak Vám dokážeme poradit při výběru zboží. Zavolejte nám, nebo se u nás zastavte a my Vám poradíme.

 • Nezdá se Vám Cub Cadet 524 SWE jako vhodný pro Vaše potřeby? Podívejte se na nabídku dalších Sněhových fréz.

 

 

Specifikace

 • Pojezd: Ano
 • Rychlost vpřed/vzad: 6/2
 • Kola/vzorek: 15“x5.0“ X-Trac
 • Reflektor: Ano, halogen
 • Aretace chodu šneku: Ano
 • Nastavení komínu: joystick (4 směry)
 • Vyhřívané rukojeti: Ano
 • Otočný komín: 200 °

Video

Cub Cadet 524 SWE sněhová fréza

Komentáře

Položky označené * jsou povinné.

 
 
Karel Wihan — 29.01.2019 15:20
Dobrý den, myslím, že je to vše v pořádku, ale vím, že někdy se to jakoby vzpříčí a je potřeba vyvinout větší sílu a ten správný grif a pak to jde, co se týče řetězů, tak dodavatel nabízí pouze 13 palců za 2490.-Kč a vy máte 15 palců, pokud se nepletu. Raději zavolejte 734644335 a třeba něco vymyslíme.
Miroslav Jína — 29.01.2019 14:57
Dobrý den, frézu mám několik let, jsem vcelku spokojen. Jen dva dotazy: 1. Komínek občas vyžaduje velkou sílu pro otočení (zdá se, jako by potřeboval překonat nějaký schodek, lupne v tom). Jde něco promazat, nebo přitáhnout? 2. Přivítal bych řetězy na kola, jdou objednat? Na tvrdším povrchu si neporadí. Děkuji, jina@rokytnice.com
Karel Wihan — 02.01.2019 08:36
Dobrý den. Nedostatky asi nějaké jsou, každopádně je to lepší fréza, než ty Čínské. Nejlépe navštívit nějaký servis, jestli vám pomůžou.
Jan — 31.12.2018 12:58
Frézu 524 SWE mám 5 roků a jsem s ní spokojen, ale některé nedostatky i tato fréza má . Umělohmotné splazy, i když je možné je otáčet, se brzy opotřebí a nové jsou hodně drahé 900 Kč..Na maznice pro namazání uložení šneku v kontejnéru jsem nesehnal nástavec na mazací lis. Navíc stávající mazničky nelze demontovat, nejsou asi zabudovány přes závitový spoj. Velkou nevýhodou je , že fréza je vyrobena v palcové soustavě.
S TÍMTO PRODUKTEM ZÁKAZNÍCI NAKUPUJÍ
Zeptejte se odborníka

Zeptejte se odborníka

 • Karel Wihan
 • Specialista na dílnu a zahradu
 • Telefon: +420 734 644 335

Naposledy navštívené

 • Doprava zdarma
 • Akční cena

Cub Cadet 524 SWE sněhová fréza

cub-cadet-524-swe
Cub Cadet 524 SWE sněhová fréza  Cub Cadet 524 SWE je jedna z nejluxusnějších fréz této velikosti na trhu. Veškeré …

25 490 
včetně PHE a DPH

 

Na dotaz

 • Pojezd: Ano
 • Rychlost vpřed/vzad: 6/2
 • Kola/vzorek: 15“x5.0“ X-Trac